close
loading

Akumulatory do  Wszystkich Typów Pojazdów, Maszyn i Urządzeń  •  Sprzedaż  Hurtowa  i  Detaliczna  •  Serwis  •  Diagnostyka Akumulatorów      

 

  Zapraszamy !     Pon-Pt : 8:00-17:00    Sob: 9:00-13:00


ODDZIAŁ

WŁOCŁAWEK

 

 

AKBA Akumulatory Oddział Włocławek

ul.Promienna 11

87-800 Włocławek

tel. 542322550

wloclawek@akba.pl

NIP PL8380002557

 

 

 


 

 

CENTRUM DYSTRYBUCJI

 

 

AKBA Akumulatory

ul.Nowowiejskiego 26

96-313 Jaktorów Kolonia

tel/fax: 46 856 45 95

biuro@akba.pl

NIP PL8380002557

REGON 750371661


 

Włocławek 
ul. PROMIENNA 11 
Osiedle Zazamcze 
       Poniedziałek - Piątek   9:00-17:00,   Sobota 9:00 - 13:00 
       Zapraszamy !
BANNER BATTERIEN

BANNER BATTERIEN

Banner to marka produkująca akumulatory przemysłowe oraz rozruchowe. Firma powstała w 1937 roku na terytorium Austrii. Banner jest częścią przedsiębiorstwa The PowerCompany, które uznawane jest za jednego z najbardziej przyjaznych środowisku producentów akumulatorów. Firma dostarcza akumulatory do czołowych producentów samochodów osobowych, takich jak BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Seat, Porsche czy Aston Martin.

Akumulatory Banner posiadamy  w 7 seriach:

PowerBull, PowerBull Professional, RunningBull AGM, RunningBull EFB, EnergyBull, BuffaloBull SHD, BuffaloBull EFB

Dostepne pojemności od 42ah do 240ah

YUASA Automotive Batteries

YUASA Automotive Batteries

Pierwsza fabryka firmy Yuasa powstała w 1921 roku w Osace. Przełomowym krokiem było wybudowanie najnowocześniejszej fabryki Yuasy w Walii, w celu skrócenia czasów dostaw. Rozpoczęto tam produkcję nowoczesnych akumulatorów bezobsługowych, opartych na nowych składnikach przyjmujących ładunek elektryczny w postaci siarki i sodu.

 

Akumulatory Yuasa produkowana jest w 5 seriach

YBX3000, YBX5000

Marine, Garden, ProSpec

Dostępne pojemności od 26ah do 240ah

 MEGATEX

MEGATEX

MEGATEX Industrial - jest to jedno z najnowocześniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Ukrainy. Moc produkcyjna zakładów to 3 mln rocznie, wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. Zaawansowana, nowoczesna technologia produkcji oraz dobór najlepszych surowców pozwala na wyprodukowanie niezawodnych jakościowo produktów. Akumulatory produkowane są w wiodącej technologii Ca/Ca.

Akumulatory Amega produkowane są w 3 seriach

A-mega Standard M3

A-mega Premium M5

A-mega Ultra M7

A-mega EFB Start-Stop

Dostępne pojemności od 45ah do 105ah

MULU BATTERY

MULU BATTERY

Firma Mutlu Batteries jest częścią Południowo Afrykańskiego holdingu METAIR INVESTMENT LIMITED (Grupa Metair jest także właścicielem 25,1% akcji Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG). W 2020 roku Mutlu obchodziło swoje 75 lecie. Sprzedaż roczna na poziomie 2,5 mln. szt. akumulatorów. Fabryka Akumulatorów MUTLU mieści się w Turcji, miejscowość: Istambul i zajmuje powierzchnię 64 tyś. m2 oraz zatrudnia 1111 pracowników.

VOLT BATTERIEN

VOLT BATTERIEN

Akumulatory marki VOLT produkowane w Fabryce Akumulatorów AUTO PART (Mielec). Akumulatory przystosowane są do trudnych i ekstremalnych warunków pracy. Gwarantują rozruch silnika przy najniższych temperaturach. Akumulatory VOLT znajdują idealne zastosowanie w pojazdach z dużym zapotrzebowaniem na moc rozruchową. Dzięki zastosowanej technologi Ca/Ca oraz podwyższonej mocy rozruchowej akumulatory marki VOLT spełniają wysokie wymagania postawione przez producentów samochodów.

Akumulatory VOLT produkowane są w 4 seriach

VOLT Professional, VOLT Silver Premium, VOLT Truck, VOLT Agro

Dostępne pojemności od 40ah do 240ah

BEFORCE

BEFORCE

Akumulatory BeFORCE wykonywane są w technologii Ca/Ca i zapewniają swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi znakomita wydajność nawet dla wyjątkowo wysokich wymagań – to dlatego te modele posiadają podwyższoną moc startową oraz odznaczają się możliwością bezawaryjnego użytkowania także w warunkach ekstremalnych. Nikogo nie trzeba przekonywać o ich jakości jeśli uświadomimy sobie, że akumulatory BeFORCE doskonale radzą sobie w temperaturach poniżej -50°C na bezdrożach Syberii. Świetnie się spisują w pojazdach o bogatym wyposażeniu dodatkowym.
Odlewane grawitacyjnie elektrody dodatnie i ujemne są grubsze i mają większą masę w porównaniu z ciętymi elektrodami, dzięki czemu mechaniczna wytrzymałość płyt jest zwiększona.
Wysokie prądy rozruchowe. Grube pręty kratek zapewniają dużą powierzchnię kontaktu z masą czynną, a także posiadają niższy opór wewnętrzny.
Długi okres użytkowania, zredukowany efekt samorozładowania, wysokie wartości prądów rozruchowych, duża trwałość cykliczna.

Producent - MEGATEX

AutoPart

AutoPart

AUTOPART to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów. Ciągły rozwój i innowacyjność produkcji to przejaw ogromnej pasji tworzenia i podążania za najnowszymi trendami w motoryzacji.Obecnie AUTOPART produkuje rocznie 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do niemal 50 krajów całego świata. Fabryka zajmuje 18 000 m² i jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy produkcyjne.

 

Akumulatory AutoPart występują w 6 seriach

Galaxy Plus, Galaxy Silver, Galaxy Gold, Galaxy EFB

Galaxy Voyager, Galaxy Gold SHD

Dostępne pojemności od 45ah do 230ah.

BPOWER

BPOWER

Wybierając markę BPower zyskujesz długą żywotność, wysoką jakość, bezpieczne użytkowanie, nowoczesną technologię oraz korzystną relacją jakości do ceny. 

Można je podzielić na trzy typy: akumulatory przemysłowe VRLA, akumulatory rozruchowe, oraz baterie trakcyjne. Akumulatory BPower z powodzeniem funkcjonują w samochodach, motocyklach, jachtach, zasilaczach UPS, systemach alarmowych i przeciwpożarowych, siłowniach telekomunikacyjnych, oświetleniu awaryjnym, kasach i drukarkach fiskalnych, systemach baterii słonecznych, urządzeniach medycznych, urządzeniach mobilnych i przenośnych, wózkach widłowych, podnośnikach nożycowych, maszynach czyszczących oraz w wielu innych urządzeniach.

 

VARTA

VARTA

Akumulatory Varta słyną z wysokiej niezawodności, o czym świadczą również pozytywne opinie, z jakimi spotkać możemy się praktycznie w każdym sklepie. Akumulatory rozruchowe marki Varta stosuje się w samochodach osobowych wyposażonych zarówno w silniki diesla, jak i benzynowe jednostki napędowe. Akumulatory Varta bardzo często stosowane są na pierwszy montaż do aut osobowych. Dedykowane są one również do samochodów z systemem Start-Stop i pojazdów hybrydowych.

 

Akumulatory Varta dostepne są w 7 seriach:

Black Dynamic, Blue Dynamic

Silver Dynamic, Blue Dynamic EFB

Silver Dynamic AGM, Promotive Silver, Promotive EFB

Pojemności od 44ah do 240ah

 

 

 

FIAMM

FIAMM

Przedsiębiorstwo Fiamm Group jest jednym z 3 największych producentów akumulatorów na świecie. Wyroby oferowane przez markę Fiamm cechują się starannym wykonaniem i super jakością, dzięki czemu cieszą się dużym uznaniem wśród odbiorców. Aktualnym właścicielem marki Fiamm jest Japoński koncern Hitachi.

 

Akumulatory FIAMM dostępne są w 5 seriach:

Ecoforce AGM, Titanium PRO

Titanium Black, Powercube APC

Powercube EHD

 

Pojemności od 12ah do 225ah.

ENERGIZER

ENERGIZER

Baterie samochodowe tego producenta cechują się długą żywotnością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne. We wszystkich akumulatorach zastosowana została specjalna technologia hybrydowa, która minimalizuje zjawisko samorozładowania akumulatorów. Energizer Premium to połączenie najwyższej jakości i doskonałej wydajności, spełniają one wymagania niezawodności stawiane przez producentów samochodów. Produkty Premium przeznaczone są do samochodów klasy średniej i SUV-ów.

Akumulatory Energizer dostępne są w serii Premium:

 

Dostępne pojemności od 44ah do 95ah

 

BOSCH

BOSCH

Marka Bosch słynie z produkcji narzędzi elektrotechnicznych, sprzętów użytkowych, podzespołów samochodowych oraz akumulatorów. Historia marki Bosch w związku z akumulatorami zaczęła się w 1905 roku, kiedy to zamontowano pierwszy akumulator Bosch w samochodzie ciężarowym na potrzeby zasilania oświetlenia kabiny i reflektorów pojazdu. Masowa produkcja akumulatorów rozruchowych Bosch ruszyła dopiero w 1936 roku. W kolejnych latach oferowane przez Bosch baterie poddawane były wielu udoskonaleniom. 

Akumulatory Bosch dostępne są w 4 seriach:

Bosch S4

Bosch S5

Bosch S4 EFB

Bosch S5 AGM

 

Pojemności od 44ah do 110ah

EXIDE

EXIDE

Exide Technologies to amerykański producent między innymi akumulatorów kwasowo-ołowiowych oraz żelowych. Firma Exide produkuje głównie baterie do samochodów osobowych oraz baterie przemysłowe. Posiada zakłady produkcyjne oraz recyklingowe. Produkty firmy Exide mają bardzo duży zasięg ze względu na dużą ilość fabryk oraz centrów dystrybucji. W samej Europie możemy wyróżnić fabryki w takich krajach jak: Hiszpania, Niemcy, Białoruś, Polska, Włochy, Francja, Portugalia.

 

Akumulatory Exide dostępne są w 7 seriach:

Maxxima, Start AGM, Start, Dual AGM

Dual, Equipment GEL

Equipment

 

Pojemności od 25ah do 210ah

OPTIMA BATTERIES

OPTIMA BATTERIES

Akumulatory do zadań specjalnych Optima produkowane przez największy koncern Johnson Controls. Akumulatory optima mają szerokie zastosowanie w sportach motorowych , wyprawach przeprawowych 4X4 , pojazdach wyczynowych i specjalnych , rajdach oraz wyścigach i wszędzie tam gdzie liczy się niezawodność , moc i gabaryty.  

 

W naszej ofercie posiadamy akumulatory z serii:

Red Top 12V

Yellow Top 6V i 12v

Blue Top 12V

Centra

Centra

Centra to marka z bardzo dużą tradycją liczącą już ponad 100 lat. Centra produkuje akumulatory w Poznaniu, jednocześnie należąc do amerykańskiego holdingu Exide Technologies SA. Historia marki Centra Historia firmy marki Centra rozpoczyna się w roku 1910, kiedy to została ona utworzona przez przedsiębiorcę polskiego pochodzenia Andrzeja Kaczmarka. 

Akumulatory Centra dostępne są w 10 seriach

Standard, Plus, Futura

Start-Stop EFB, Start-Stop AGM

Expert HVR, Heavy SHD, Professional POWER

Professional, Economy AGRO

 

Dostępne pojemności od 35ah do 225ah

TOPLA

TOPLA

Akumulatory marki Topla produkowane są przez holding TAB S.A. z główną siedzibą w Słowenii. Początek istnienia marki to rok 1965, lecz przez pierwsze 15 lat produkowano wyroby z ołowiu na podstawie licencji firmy Tudor. Ze względu na szeroki zasięg działalności firmy oraz zróżnicowaną ofertę, baterie Topla są konkurencyjnym produktem na rynku europejskim. Wszystkie akumulatory zarówno występujące pod marką TAB oraz Topla, wykonane są w technologii wapniowo-wapniowej (Ca/Ca), co wpływa na dłuższy okres eksploatacji.

 

Akumulatory Topla dostępne są w 3 seriach:

Topla Energy, Topla TOP, Topla ENERGY TRUCK

 

Pojemności od 45ah do 225ah.

ZAP

ZAP

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. zajmuje się produkcją akumulatorów rozruchowych już od 1925 roku. Ze względu na długoletnie doświadczenie oraz użycie nowoczesnych technologii produkcyjnych, akumulatory ZAP znajdują zastosowanie w wielu różnorodnych pojazdach.

Akumulatory Zap dostępne w 13 seriach:

Plus, Standard

Silver, Silver Premium

AGM, Carbon EFB

Energy, Marine

Agro, SVR, Premium EFB

Truck SHD, Truck Professional HD

 

Pojemności od 38ah do 230ah. 

JENOX

JENOX

JENOX AKUMULATORY to polska firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. Realizowana od ponad 20 lat polityka synergicznego rozwoju firmy uwzględniająca inwestycje w nowoczesne technologie, budowę wyspecjalizowanego zespołu i konsekwentne ulepszanie jakości, zarówno produktu jak i standardów obsługi, pozwoliła  na stworzenie optymalnej oferty produktowej i serwisowej dostosowanej do rosnących wymagań rynku.

Akumulatory Jenox wychodzą w 5 seriach:

Classic - osobowe, Classic - ciężarowe

Classic - 6V, Gold, Hobby

 

Dostępne pojemności od 40ah do 225ah

MK BATTERY

MK BATTERY

Akumulatory żelowe MK Battery to jedna z lepszych światowych marek akumulatorów żelowych. Wytwarzane są w USA i są bardzo popularne na rynkach amerykańskich. W Europie obecne od blisko 20 lat a w Polsce od roku 2003. MK Battery charakteryzuje możliwość pracy w temperaturach -60oC do + 60oC i bardzo dobra cykliczność nawet na poziomie ponad 2000 cykli dla rozładowanie 25%. Akumulatory MK Battery stworzono z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach. Zalecany do pracy cyklicznej, idealnie zastosowanie w aplikacjach wymagających głębokich, cyklicznych wyładowań.

SSB

SSB

Firma SSB Battery Service GmbH to niemiecki producent akumulatorów kwasowo ołowiowych w technologii AGM i żelowej.

Akumulatory marki SSB to już ponad 9-letnia obecność na polskim rynku. 

Markę SSB charakteryzuje duży zakres dostępnych typów i pojemności.

 

W onaszej ofercie posiadamy:

Serię SSB SB

Serię SSB SBL

Serię SSB SBCG

Serię SSB SBLFT

HAZE Battery Company Ltd.

HAZE Battery Company Ltd.

HAZE Battery Company Ltd. jedna z największych i najlepszych producentów akumulatorów cyklicznych AGM oraz żelowych na świecie. Firma specjalizuje sie w produkcji akumulatorów do zastosowań medycznych , solarnych , morskich , przemysłowych. Akumulatory charakteryzuja się wydłużoną żywotności cykliczną oraz powiekszoną pojemnością. Akumulatory Haze wytwarzane są z nalepszych materiałów spełniające wymogi Unii Europejskiej.

MW POWER

MW POWER

MW Power -powstała w 2005 roku i obecnie na rynku pracuje ponad 3 miliony urządzeń z logiem MW Power. To marka posiadająca produkty najwyższej jakości, należące do różnej dziedziny techniki.
W naszej ofercie dostępne są akumulatory w technologoii AGM oraz żelowej w pojemnościach od 5ah do 200ah

Seria MW i Seria MWS

Seria MWFT i Seria MWLFT

Seria MWP

Seria MWL

Seria MWLG

 

Genesis

Genesis

VETUS

VETUS

Firmę VETUS założono w 1964 i swoją kwaterę posiada w Schiedam, w Holandii. Od ponad 50 lat, firma VETUS jest działającą na całym świecie firmą konstrukcyjną, produkcyjną i handlową, sprzedającą silniki morskie, generatory oraz sprzęt technicznych dla łodzi rekreacyjnych i niewielkich statków komercyjnych. Firma VETUS oferuje 2 różne typy akumulatorów morskich o swoich własnych charakterystykach. Aby pomóc sobie w wyborze najlepszego akumulatora dla konkretnego celu, prosimy odnieść się do tabeli akumulatorów. Seria akumulatorów AMG (separująca mata szklana): • Uniwersalne akumulatory morskie z długim okresem użytkowania. • Uszczelnione, bezobsługowe akumulatory VRLA (nie zawierają żadnego swobodnego elektrolitu). • Elektrolit jest wchłonięty przez separatory z maty szklanej znajdujące się między płytami akumulatora. • Bez przecieków, nawet po upuszczeniu akumulatora i uszkodzeniu obudowy.

STEF-POL

STEF-POL

StefPol to Polski producent prostowników i automatycznych ładowarek. Firma istnieje od 1980 roku i posiada zgłoszenie patentowe, w którym przedstawione rozwiązanie zapewnia bezpieczne i dokładne naładowanie akumulatora. Zespoły prostownikowe, automatyczne ładowarki, zabezpieczenia akumulatora przed głębokim rozładowaniem i transformatory toroidalne firma posiada certyfikaty uprawniające do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa, a także certyfikaty kompatybilności elektromagnetycznej. W swojej ofercire posiadamy : Ładowarki 6V, 12V, 24V, 36V oraz 48V Prostowniki 6V, 12V, 24V, 36V oraz 48V Boostery rozruchowe 12V i 24V

NOCO GENIUS

NOCO GENIUS

Założona w 1914 r. Firma NOCO (NOCO) projektuje i tworzy wysokiej jakości konsumenckie ładowarki akumulatorów, urządzenia rozruchowe, panele słoneczne i przenośne urządzenia zasilające, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów związanych z baterią.  W swojej ofercie posiadamy:

Ładowarki z serii NOCO Genius do wszelkich typów akumulatorów  6V i 12V oraz  ładowarki z serii NOCO GX do akumulatorów pojazdów elektrycznych

 

CTEK

CTEK

Ładowarki CTEK zdobywają nagrody "Best in Test" oraz są używane przez najważniejsze i najwieksze firmy motoryzacyjne, jako podstawowy model ładowarki stosowany w ich pojazdach.
Produkty CTEK są zalecane do wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym elektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM.  

Obecnie w ofercie posiadamy:

Ładowarki  12V  z prądem ładowania od 2,3A do 10A oraz ładowarki 12 V do akumulatorów z systemem START/STOP

Boostery

Boostery

Boostery 

NOCO, STEF-POL, IDEAL

AKUMULATORY MOTOCYKLOWE

AKUMULATORY MOTOCYKLOWE

YUASA  BANNER   BPOWER

Canadian Solar

Canadian Solar

Firma Canadian Solar (NASDAQ: CSIQ), założona w 2001 r. W Ontario w Kanadzie, działa jako globalny dostawca energii z dobrze prosperującymi filiami biznesowymi w 19 krajach na 6 kontynentach. Canadian Solar jest zarówno wiodącym na świecie producentem modułów fotowoltaicznych, jak i dostawcą rozwiązań w zakresie energii słonecznej, zatrudniającym ponad 13 000 pracowników na całym świecie. Dysponując najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w Kanadzie, Chinach, Brazylii i krajach Azji Południowo-Wschodniej, Canadian Solar ma teraz zdolność produkcyjną modułów i dostarczył ponad 36 GW wysokiej jakości modułów słonecznych klientom w ponad 160 krajach.

Steca Elektronik

Steca Elektronik

Niemiecka firma Steca to jeden ze światowych liderów w dostarczaniu rozwiązań dla fotowoltaiki a ich szeroki zakres produktów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. To jest to, za co ludzie w Steca pracują tak ciężko. Klienci docenią szeroką różnorodność oraz pionowy zakres produkcji we wszystkich dziedzinach. I dlatego nasi klienci nie są tylko klientami – to wieloletni partnerzy biznesowi. Jako wiodący dostawca produktów, do słonecznego przemysłu elektronicznego, Steca wyznacza międzynarodowe standardy dla regulacji i kontroli systemów energii słonecznej.

SOFAR SOLAR

SOFAR SOLAR

SOFAR SOLAR należy do grupy SOFAR, która jest liderem w branży GPS na chińskim rynku. Firma jest na rynku energii odnawialnej w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników. Gwarancje, których udziela SOFAR SOLAR są ubezpieczone w niezależnej, amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej ChubbInsurance Corporation.

ASORTYMENT ZAWARTY W SKLEPIE ON-LINE DOSTĘPNY W SKLEPACH STACJONARNYCH

STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

   

      

 

 

 

REKLAMA