close
loading

Akumulatory do  Wszystkich Typów Pojazdów, Maszyn i Urządzeń  •  Sprzedaż  Hurtowa  i  Detaliczna  •  Serwis  •  Diagnostyka Akumulatorów      

 

  Zapraszamy !     Pon-Pt : 8:00-17:00    Sob: 9:00-13:00


ODDZIAŁ

WŁOCŁAWEK

 

 

AKBA Akumulatory Oddział Włocławek

ul.Promienna 11

87-800 Włocławek

tel. 542322550

wloclawek@akba.pl

NIP PL8380002557

 

 

 


 

 

CENTRUM DYSTRYBUCJI

 

 

AKBA Akumulatory

ul.Nowowiejskiego 26

96-313 Jaktorów Kolonia

tel/fax: 46 856 45 95

biuro@akba.pl

NIP PL8380002557

REGON 750371661


 

Włocławek 
ul. PROMIENNA 11 
Osiedle Zazamcze 
       Poniedziałek - Piątek   9:00-17:00,   Sobota 9:00 - 13:00 
       Zapraszamy !
 
 
Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów, posiadamy blisko 30-letnią tradycję na rynku polskim. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów akumulatorów w kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jaktorowie, zaś jednym z oddziałów, który od 2003 roku prężnie funkcjonuje i aktywnie się rozwija jest oddział Włocławek.
Wyróżnia nas stabilna marka, która jest rozpoznawalna nie tylko w naszym regionie.
Zajmujemy się dystrybucją, sprzedażą hurtową i detaliczną oraz serwisem różnego rodzaju akumulatorów.
Oferujemy różne typy akumulatorów oraz produkty dodatkowe. Dysponujemy akumulatorami rozruchowymi, żelowymi, typu AGM, bateriami trakcyjnymi. Zajmujemy się ponadto sprzedażą prostowników, urządzeń pomiarowych, ładowarek, boosterów oraz przetwornic.
Współpracujemy z wiodącymi producentami akumulatorów, a także z ich dystrybutorami. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, służący kontroli akumulatorów, dzięki temu łatwo i precyzyjnie określimy stan techniczny każdego akumulatora.
Dodatkowo, nasza firma jest autoryzowanym punktem, w którym możecie Państwo zlecić serwis obsługi gwarancyjnej bądź pogwarancyjnej sprzętu produkowanego przez światowych producentów: Banner Batterien, YUASA, Auto-Part,
Megatex/A-mega.
Co więcej, jesteśmy głównym dystrybutorem akumulatorów VOLT BATTERIEN. Jest to nasza marka własna, którą wprowadziliśmy na rynek w 2012 roku. Wiemy, że wysoka jakość, trwałość oraz niezawodność akumulatora to podstawy, jakimi powinien cechować się taki produkt. Dokładamy wszelkich starań, by nasze akumulatory realizowały każdą ze wskazanych funkcji w najwyższym stopniu. Potwierdzeniem jakości jest zadowolenie Klientów oraz popularność jaką zyskują produkty VOLT BATTERIEN.
  
www.volt-batterien.pl
Sprzedaż i serwisowanie to jedna z gałęzi działalności naszej firmy, wykonywanej skrupulatnie każdego dnia przez zaufanych pracowników. Staramy się jak najlepiej zadbać o naszych Klientów, dlatego oferujemy im dodatkowe usługi. Jedną z nich jest bezpłatne realizowanie przeglądów akumulatorów i kontrola ich ładowania w czasie trwania gwarancji, a także w okresie pogwarancyjnym.
Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że stały rozwój jest niezwykle ważny w naszej branży. Wobec tego wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów i chętnie realizujemy nawet nietypowe zlecenia.
Obsługujemy firmy z branży motoryzacyjnej, a także zakłady, hurtownie, sklepy, warsztaty, floty bądź różnego rodzaju serwisy.
Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu.

 

 

 

 

STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

   

      

 

 

 

REKLAMA